Отборът на Севиля се наложи над Сарагоса повече от убедително с 4:0 на своя стадион Рамон Санчес Писхуан. Двубоят бе от 28-я кръг на Примера дивисион.

Възпитаниците на Унай Емер доминираха по смазващ начин над противника си, а статистиката от мач показва, че 66% от владението на топката е било в полза на Севиля. Закономерно и домакините стигнаха до повече положения, четири, от които бяха материализирани по най-добрия начин.

Резултатът бе открит от Коке в 28-ата минута на срещата след прекрасна асистенция на Алваро Негредо. Няколко минути след тази ситуация Стефан Бобович извърши втори груб фаул и получи втори жълт, респективно червен картон.

Отново Коке удвои преднината за своите в 52-ата минута. Тогава Гари Медел комбинира с реализатора на първото попадение, който записа втори гол на сметката си. В 63-ата минута Хосе Антонио Рейес направи резултата класически 3:0, а крайното 4:0 бе оформено от Алваро Негредо.

В класирането Севиля се изкачи на 10-то място с актив от 38 точки, докато Сарагоса е 17-ти с 26.