Луис Суарес отбеляза първите си два гола за Барселона. Вторият отбор на каталунците спечелиха с 6:0 контролната среща срещу отбора на Индонезия до 19 години. В проверката взе участие и друго от новите попълнения на Барселона Томас Вермален, който все още не е направил своя официален дебют за отбора.

Луис Суарес е дисквалифициран за четири месеца от футбола, след като ухапа италианския защитник Джорджо Киелини в мач от груповата фаза на Мондиал-94. Нападателят е наказан и за 9 мача на уругвайския национален отбор, но може да играе в приятелски срещи.
Луис Суарес игра 90 минути за втория състав на Барселона.

Барселона поведе с 1:0 след гол на Томас Вермален още в 3-та минута.

Каталунците удвоиха своята преднина в 15-та минута, когато Ален Халилович подаде към Луис Суарес, който се възползва от паса и вкара за 2:0.

Барселона поведе с 3:0 в 28-та минута, а автор на попадението бе Давид Бабунски.

Томас Вермален бе сменен в 63-та минута от Агостиньо Са.

Именно Агостиньо Са направи резултата 4:0 с гол в 65-та минута.

Луис Суарес отбеляза своя втори гол за Барселона в 66-та минута и покачи резултата на 5:0.

Макси Ролон оформи крайния резултата в срещата, след като бе точен от дузпа в 77-та минута.