В много интересен мач от 17-я кръг на Примера дивисион Сарагоса и Валенсия завършиха 2:2 в мач изпълнен с обрати.

Домакините стартираха много добре срещата, след като в 18-та минута получиха право да изпълнят дузпа, която бе реализирана от Диего Милито.

Арагонци удвоиха преднината си в 30-та минута, когато третият вратар на Валенсия Хосе Луис Мора, на когото заложи старши треньорът Роналд Куман, си вкара автогол.

Все пак през второто полувреме „прилепите” се вдигнаха да обръщат развоя на срещата и стигнаха до две попадения в рамките на шест минути.

В 76-та Никола Жигич намали преднината на Сарагоса, а в 82-та Давид Силва изравни резултата.

Алмерия пък загуби с 0:2 от Хетафе и по този начин отборът воден от Михаел Лаудруп затвърди доброто впечатление през последните няколко кръга в Примера дивисион.

Лихт и Де ла Ред бяха точни за Хетафе, а домакините завършиха с човек по-малко мача, след като в 78-та минута Крусат бе изгонен за втори жълт картон.