Отборът на Валенсия надигра Райо Валекано с 1:0 като гост в мач от 18-ия кръг на испанската Ла Лига. Победното попадение за гостите вкара Серхи Канос след час игра. Така гостите сложиха край на серията си от 5 мача без победа.

През първата част домакините бяха по-добрият отбор. Иси Паласон излезе сам срещу вратаря на Валенсия още в началото на мача, но не успя да го преодолее. В 24-ата минута и Флориан Льожон от домакините пропусна добра възможност.

В 61-ата минута Диего Лопес даде добър пас на Канос, който вкара с хубав шут в левия горен ъгъл на вратата на македонския страж Столе Димитриевски.

В добавеното време на мача бе изгонен с червен картон Тиери Кореа от Валенсия.

Тимът на Валенсия остана на десето място във временното класиране, докато Райо Валекано е с една позиция по-надолу в подреждането.