Валенсия спечели втори трофей в Германия, след като във втори демонстративен турнир триумфира, като този път „прилепите” победиха с 6:4 след изпълнение на дузпи Вердер Бремен.

Вердер успя да поведе в резултата в 29-та минута, когато след добра комбинация Уго Алмейда бе изведен в добра позиция и направи безпомощен Сесар за 1:0.

Само две минути по-късно в 31-та Алексис фаулира в наказателното поле откъсващия се Марин и съдията даде дузпа за Вердер, която бе реализирана от Месут Йозил.

През второто полувреме Никола Жигич успя да изравни резултата с две свой попадения в 59-та и 71-та минута.

При дузпите футболистите на Валенсия бяха по точни, а вратарят Сесар също показа невероятен рефлекс и „прилепите” спечелиха с 4:2.