Валенсия победи Елче с 4:0 като гост в мач от 28-ия кръг на Примера дивизион. Головете за успеха на "прилепите" реализираха Гомес в 44-ата минута, Алкасер в 57-ата, автогол на Роко в 72-ата минута, както и Отаменди.

Бившият нападател на Левски Гари Родригес започна като титуляр срещата и игра за домакините до 75-ата минута, когато беше заменен от Коро.

Валенсия откри резултата точно когато трябваше в края на първата част. След пас от левия фланг Пияти стреля във вратаря на домакините, но първи до отбитата топка стигна Андре Гомес и се разписа.

В 57-ата минута Гомес асистира на Алкасер, който направи резултата 2:0, в 72-ата минута Бараган стреля, топката се удари в Енцо Роко и влетя в мрежата на Титон.

В 90-ата минута Николас Отаменди фиксира крайния резултат за 4:0. След успеха "прилепите" заемат 3-ото място в класирането с 60 точки, но и мач повече, а Елче е на 15-ото място с 27.