Валенсия не успя да победи новака в елита Уеска и двата тима си поделиха точките след равенство 1:1.

Домакините упражниха контрол на топката от самото начало на двубоя. Това даде резултат чак в 38-ата минута, когато центриране на Даниел Вас от фаул не бе засечен от никой, а и не бе отразен от вратаря на гостите и топката влетя в мрежата – 1:0.

Гостите се активизираха през втората част и упражниха натиск на съперника си. Това даде резултат в 63-ата минута, когато след центриране от ъглов удар централният защитник Димитриос Сиовас с глава изравни.

До края на двубоя Валенсия натисна съперника си, но до нови попадения не се стигна и двата тима поделиха точките. По този начин „прилепите“ за момента се изкачиха до третото място след три изиграни мача от началото на новия сезон в Ла Лига, докато Уеска е на 10-ата позиция.