В мач от 15-я кръг на Примера дивисион Осасуна и Валенсия завършиха 0:0. Това е поредният разочароващ мач за отбора на „прилепите”, които въпреки треньорската смяна се представят посредствено.

Домакините започнаха по-силно първото полувреме, но пропуски пред Канисарес направиха Хави Гарсия и Хавиер Портилио.

Съни и Силва имаха възможност от страна на Валенсия да огорчат стража на домакините Рикардо, но той се представи на ниво и отрази и двете положения.

В края на полувремето Плашил стреля много опасно, но Сантиаго Канисарес изби топката в ъглов удар.

През второто полувреме играта се накъса и нямаше почти никакви положения пред двамата вратари, като едва на два пъти Канисарес бе подложен на изпитание, докато нападението на Валенсия бе много ялово.