Отборите на Валенсия и Валядолид не успяха да се победят и завършиха 0:0 в мач от 32-я кръг на Примера дивисион. Двата тима така и не намериха начин да си отбележат гол в срещата, която се игра на „Хосе Сорийя“.

Още в 9-та минута вратарят на домакините Хайме Хименес успя да осуети удар на Пако Алкасер. В 13-та минута последва и отговора на Валядолид, но отново не се стигна до попадение.

В края на полувремето гостите наложиха натиск, но нито Едуардо Варгас, нито Пако успяха да поразят вратата на домакините.

В 54-та минута Пако Алкасер отново се оказа на добра позиция в наказателното поле, но рефлексът на Хайме Хименес за пореден път бе решаващ. В 69-та минута Пабло Пиати пропиля добра възможност за Валенсия.

В крайна сметка, двата тима си поделиха по една точка. Валенсия заема осмо място след 32 кръга с 41 пункта, а Валядолид се намира над чертата в Испания (17 позиция), но с равен брой точки с 18-я Хетафе, който има 31.