Отборите на Валенсия и Копенхаген не успяха да се победят в срещата помежду си от Група G от турнира за Купата на УЕФА. Двата тима завършиха при резултат 1:1, като датчаните си осигуриха точката едва в края на мача.

Соченият за фаворит в двубой испански тим не съумя да запази преднината си, която извоюва в 60-та минута чрез Фернандо Мориентес.

5 минути преди главният рефер да свири край на мача, Сантин измъкна точката изпод носа на съперника си, за да се изкачи на четвъртото място във временното класиране.

И двата отбора имаха своите шансове за още попадения, но до победител от двубоя така и не се стигна.

В другия мач от Група G, Сент Етиен се наложи с класическото 3:0 като домакин на Розенборг. Трите попадения за французите реализираха съответно Илан (57'), Машадо (63') и Мирала (75'). Така с тази победа Сент Етиен заема първата позиция в класирането, докато Розенборг е на дъното.