Съдийският анализатор на вестник „Marca“ Андухар Оливер акцентира върху грешките, които допусна съдията Матеу Лаос в мача между Реал Мадрид и Реал Бетис (2:1) от 27-ия кръг на Примера дивисион.

Оливер е категоричен, че арбитърът е трябвало да изгони Кейлор Навас в 23-та минута за нарушението му срещу Брашанац извън наказателното поле. Костариканският вратар излезе пред наказателното поле в опит да играе с топката, но се размина с нея, а в последствие събори играча на Бетис. Лаос дори не свири нарушение за гостуващия отбор.

Освен това Андухар Оливер смята, че Лаос е трябвало да свири дузпа за Бетис в 39-та минута за нарушение на Даниел Карвахал срещу Антонио Санабрия.

В Испания показаха съдийските подаръци за Реал

През второто полувреме арбитрите не зачетоха напълно редовен гол на Кристиано Роналдо за несъществуваща засада.