Удинезе победи с 2:0 Атлетико Мадрид след два късни гола и по този начин оглави класирането в група I.

Домакините имаха първи възможност да поведат в резултата, след като във 2-та минута Флоро Флорес стреля отблизо с глава, но в страни от вратата на Куртоа.

Последваха равностойни минути на стадион „Фриулани”.

Звездата на испанския отбор Радамел Фалкао имаше възможност да се разпише на два пъти, в 23-та минута след удара му топката мина над напречната греда, а в 30-та излезе сам срещу Ханданович, но вратарят на Удинезе скъси ъгъла и спаси.

През второто полувреме двата отбора играха предпазливо и положенията пред двамата вратари липсваха.

Удинезе излезе напред в резултата в 88-та минута, когато Фабрини подаде към Бената, който излезе на добра позиция и прати топката във вратата Куртоа.

В третата минута на добавеното време на мача футболистите на Удинезе направиха бърза контраатака, която бе завършена от Флоро Флорес, който изпрати топката за втори път в мрежата на Куртоа.

В другия мач от групата Рен изпусна да победи Селтик и двата отбора завършиха 1:1.

Домакините поведоха, след като Ча си отбеляза нелеп автогол в 30-та минута.

Ледли донесе точката за Селтик с гол в 70-та минута.