С късни голове в двете полувремена Севиля спечели срещу Еспаньол с 2:0 в Барселона в среща от първия кръг на испанското фугтболно първенство.

Възпитаниците на Хулен Лопетеги имаха игрово превъзходство и създадоха повече положения в каталунската столица, за да стигнат заслужено до успеха. Головете за Севиля отбелязаха Серхио Регилон и Нолито, съответно в 44-та и 86-та минута на срещата.

Гостите откриха резулата, като голмайстор беше младия Серхио Регилон. Той порази вратата на Еспаньол минута преди почивката с добавка отблизо, след като Луук Де Йонг беше нацелил напречната греда.

В 86-ата минута Нолито оформи успеха с удар от десетина метра, след като получи добър пас в наказателното поле от Регилон от ляво.