Севиля се саморазправи с Рейнджърс на неговия Айброкс и след победа с 4:1 вече гледа към осминафиналите на Шампионската лига след едва два мача в груповата фаза.

Първото полувреме по нищо не предвещаваше крайния изход на срещата и завърши при 0:0. Головата фиеста за испанците започна в 50-ата минута с попадение на Абдулай Конко. Последваха три гола за десет минути от 64-ата до 74-ата, а техни автори бяха Адриано Корея Кларо и обичайните заподозрени Луис Фабиано и Фредерик Кануте. Начо Ново пък вкара за домакините от Глазгоу две минути преди края.

Румънският първенец Унирея Урзичени пък записа историческата си първа точка в Шампионската лига, завършвайки наравно в Букурещ 1:1 с Щутгарт.

Швабите поведоха още в петата минута, когато след разбъркване Павел Погребняк овладя и намери Сердан Ташчи, който от добра позиция не сгреши. Унирея стигна до хикса на стадион Генча в 49-ата. Голмайсторът за Щутгарт Ташчи сгреши фатално, а от това успешно се възползва Сербан Варга.