Севиля буквално разпиля Сарагоса в мач от 25-тия кръг на Примера дивисион. Двубоят на „Рамон Санчес Писхуан” завърши 5:0 за домакините, за радост на хилядите, препълнили съоражението.

Начало на шоуто сложи Луиш Фабиано в 19-тата минута. Триходова комбинация между Мареска, Алвеш и Фабиано завърши с удар от точката на дузпата, с който Севиля откри резултата.

Само 5 минути по-късно отново Луиш Фабиано бе в прегръдките на съотборниците си след втория си гол за вечерта.

До края на полувремето имаше време и за трети гол. Луиш Фабиано подаде на Кануте, който хитро изведе Аяла на чиста позиция и за аржентунецът остана само да вкара на опразнената врата.

Само 4 минути след подновяването на играта Диого направи резултата 4:0, а в 67-тата Кейта оформи крайното 5:0.

С тази победа Севиля се изкачи се изкачи на 5-то място с 39 точки. Сарагоса пък е на 13-та позиция с 29.