Севиля и Еспаньол завършиха 2:2 в мач от 24-ия кръг на Ла Лига. Андалусийците поведоха, но гостите успяха да направят пълен обрат. Червен картон на Виктор Санчес 20 минути преди края даде огромно игрово предимство на андалусийците и логично се стигна до изравняване.

Домакините поведоха чрез Лукас Окампос в 15-ата минута. Сусо центрира и Окампос отбеляза с глава. Адри Ембарба изравни от пряк свободен удар в 35-ата минута, а китаецът Ву Лей изведе Еспаньол напред в резултата в 50-ата минута.

В 69-ата минута гостите останаха с 10 души, след като Виктор Санчес получи втори жълт картон. Играчите на Севиля се възползваха от численото си превъзходство и изравниха в 80-ата минута чрез привлеченият от Милан Сусо.

В последните минути домакините натиснаха здраво, но не успяха да стигнат до трите точки.

Севиля се изравни по точки в класирането с Атлетико Мадрид, като двата тима делят четвъртото място с по 40 т. Еспаньол е на 19-ата позиция с 19 точки.