Севиля успя да измъкне трите точки при гостуването на Ещорил, след като победи с 2:1 в мача от група Н от Лига Европа.

Севиля започна по-силно мача и в 10-та минута Бака стреля опасно, но Вагнер успя да спаси и да избие топката в корнер. Седем минути по-късно Марко Марин пробва да изненада стража на Ещорил с далечен удар, но топката мина в страни от неговата врата. В 20-та минута Бака стреля от границата на наказателното поле на Ещорил, но топката премина над напречната греда и излезе в аут.

През второто полувреме гостите от Севиля отново имаха надмощие и логично този път стигнаха до гол. В 58-та минута Марко Марин подаде към Витоло, който не пропусна да се възползва от добрия пас и прати топката във вратата на Вагнер.

Ещорил бързо успя да изравни резултата. В 60-та минута Балбоа стреля опасно, но Хави Варас спаси, след което при добавката Бруно Мигел прати топката във вратата на Севиля.

Севиля стигна до победата в мача с гол на Кевин Гамейро в 77-та минута, който се възползва от добър пас на Витоло.

В другия мач от групата Бетис и Фрайбург завършиха 2:2.

Домакините поведоха с 2:0 с голове на Шустер в 22-та минута от дузпа и Мехмеди в 35-та минута.

Слован успя да стигне до точката в мача с голове на Калитвинцев в 67-та и Рабушич в 74-та минута.

Двата отбора завършиха мача в намалени състави, след като Геде от Фрайбург бе изгонен за втори жълт картон в 78-та минута, а Рибалка от Слован Либерец получи втори жълт картон в 90-та минута.

На 3-и октомври Севиля приема Фрайбург, а Слован Либерец посреща Ещорил.