Селта Виго и Хетафе завършиха 1:1 в двубоя на стадион „Балаидос“ от петия кръг на Примера дивисион. Галисийци могат да съжаляват изключително много за изпуснатата победа в края на двубоя.

Селта поведе с 1:0 в 25-та минута, когато Уго Майо с глава подаде към Макси Гомес, който изскочи сам срещу Висенте Гуаита и не пропусна да вкара.

Серхио Алварес отрази много опасен удар в 65-та минута дело на Хорхе Молина.

Алварес направи ново спасяване в 77-та минута, когато отрази удара на Арамбари.

Селта бе много близо до това да отбележи втори гол в 84-та минута, но Гуаита спаси удара на Емре Мор.

Хетафе успя да изравни резултата в 86-та минута, когато Алваро Хименес центрира в наказателното поле на Селта, където Анхел Родригес отблизо вкара топката във вратата на Алварес.

След това равенство Селта е седемнайсти с 4 точки, докато Хетафе е четиринайсти с 5 точки.