Сарагоса постигна класическа победа с 3:0 срещу Валенсия в мач от 29-я кръг на Примера дивисион.

Мачът започна равностойно, но в 41-та минута Сесар боксира една топка, която попадна в краката на Диего и той с премерен удар я прати в мрежата на вратаря на Валенсия.

В допълнителното време на първото полувреме „прилепите” останаха с човек по-малко на терена, след като Никола Жигич бе изгонен с втори жълт картон за грубо нарушение срещу Контини.

През второто полувреме футболистите на Сарагоса имаха тотално надмощие и затвърдиха победата си.

В 63-та минута Едмилсон изведе с чудесен пас Арисменди зад отбраната на Валенсия и нападателят на Сарагоса останал очи в очи срещу Сесар нямаше проблеми да го преодолее за 2:0.

Третото попадение за домакините падна в 71-та минута, когато Габи центрира от корнер в наказателното поле на Валенсия, където Ярошик бе най-съобразителен и засече топката и я прати в десния ъгъл на Сесар, който бе безпомощен и само изгледа случващото се.

Въпреки загубата Валенсия остава на трето място с актив от 53 точки, а Сарагоса е на седемнадесето място с 29 точки.

В друг мач от кръга Малага и Тенерифе завършиха 1:1