Сарагоса победи Еспаньол с 2:1 в мач от втория кръг на Примера дивисион. В Барселона домакините от Еспаньол поведоха в края на първото полувреме чрез Алваро Васкес, който се възползва от асистенция на Вакасо.

Малко след подновяването на играта обаче ситуацията се преобърна. Хуан Албин извърши нарушение в наказателното поле, заради което получи втори жълт картон и остави Еспаньол с човек по-малко на терена, а Сарагоса получи дузпа, реализирана от Апоно. С числен аванс, гостите успяха да стигнат и до победен гол, дело на Елдер Пощига в 89-а минута.

В класирането Сарагоса се изкачи на 9-о място с първите си 3 точки, а Еспаньол остава в дъното с нулев актив.

В други мачове от втория кръг на испанското първенство, играни в събота, Реал Сосиедад победи Селта Виго с 2:1, а Бетис допусна поражение от Райо Валекано с 1:2.