С гол на резервата Нилмар в последната минута Виляреал успя да стигне до равенство 2:2 при гостуването си на Сантандер в мач от 25-ия кръг на испанската Примера дивисион.

Домакините от Сантандер излязоха в резултата още в третата минута на двубоя. Нахуелпан откри, след като успя да вкара от близко разстояние. Изравнителното попадение за „жълтата подводница” дойде в 66-ата минута. Марко Рубен изравни с глава в 66-ата минута, а малко преди това от скамейката на гостите заради несдържано поведение бе отстранен наставникът на Виляреал Карлос Гаридо.

Радостта на футболистите на Виляреал обаче трая само две минути преди Джовани Дос Сантос да даде нова преднина на своя тим. В заключителните моменти след изпълнение на корнер на точното място бе Нилмар, който от непосредствена близост вкара, с което осигури и равенството за своя тим.