Превърналият се в герой за Реал Мадрид Хосе Антонио Рейес заяви, че при победата на „белия балет” над Майорка е вкарал двата най-важни гола в своята кариера.

„Кралският тим” спечели титлата в Испания, след като успя да обърне своя съперник до 3:1 в последния мач от Примера дивисион.

Майорка откри резултата в 17-та минута чрез Варела, но през второто полувреме домакините обърнаха развоя на мача. Първо Рейес изравни в 68-та минута, а Диара в 80-та даде гол преднина за столичани. Крайният резултат оформи отново Рейес в 83-та минута.

„Този сезон не бе от най-успешните за мен, но към края на шампионата нещата се промениха. Всичко, което мога да кажа сега е, че съм безумно щастлив. Това бяха двата най-важни гола в кариерата ми”, сподели след триумфа Рейес.