ПСВ Айндховен победи Реал Мадрид с 2:1 на финала за Купата на руските железници в Москва. Така, след като другия гранд на турнира, организиран от Локомотив, Милан остана едва четвърти, и испанския шампион завърши без трофей. Реал продължава слабото си представяне в контролите, като редува победи и загуби.

ПСВ си осигури успеха още преди почивката, след като в 33-та и 45-та минути Айсати и Зонефелд бяха точни за холандците.

През второто полувреме Хавиер Савиола отбеляза дебютното си попадение за Реал Мадрид в 58-та минута, но „кралският клуб” така и не стигна до изравняване. Отново Савиола бе най-близо до безценно попадение, но Заекът пропусна.

Реал започна в състав Дудек, Марсело, Рамос, Канаваро, Сисиньо, Гаго, Игуайн, Балбоа, Де Ла Ред, Савиола и Раул, а през втората част се появиха Диара, Гути, Робиньо, Пепе и Баптища.