Намиращият се на последно място в Примера дивисион отбор на Реал Сарагоса вкара два късни гола и успя да обърне мача с Виляреал от 0:1 до 2:1. Гостите от Виляреал откриха резултата в 16-ата минута с точно изпълнение на Ернан Мартинучо, а след това вратарят на Сарагоса Роберто Хименес напарви няколко поредни спасявания и остави своите в мача.

Луис Гарсия обаче изравни в 85-ата минута, а халфът Абрахам Минеро изработи второто попадение. Той направи двойно подаване с Антонио Голдеано, влезе между двамата централни защитници и в добавеното време вкара за 2:1.

Това е първа победа за домакините от Сарагоса от осем седмици насам, но въпреки нея те остават на последното 20-о място в класирането, на 10 точки от спасението. Точно над чертата пък е именно Виляреал.