Новакът в елита Уеска допусна два късни гола и завърши 3:3 при гостуването си на Гранада в 12-ия кръг на Ла Лига.

Така възпитаниците на Мичел не успяха да запишат първи успех за сезона и останаха на последното място в класирането с 8 точки. Гранада пък прекъсна серия от три поредни загуби и с 15 точки е седми, като има и мач по-малко.

Гостите поведоха в средата на първото полувреме, когато Микел Рико засече с плонж с глава в далечния ъгъл центриране от ляво към близката греда на Сандро Рамирес.

Луис Суарес изравни две минути преди почивката, след като беше изведен в чиста позиция от Антонио Пуертас.

Малко след почивката Уеска отново поведе. Давид Ферейро подаде от дясно към границата на малкия пеналт и оставеният непокрит Борха Гарсия засече в мрежата.

Шинджи Окадзаки вкара за 3:1 с красив гол в 82-ата минута, след като Кенеди изчисти лошо една изритана напред топка пред наказателното поле на домакините, а японецът от около 40 метра прехвърли излезлия напред вратар Руи Силва.

Гранада успя да се спаси от четвърто поредно поражение след два бързи гола в края.

В 88-ата минута Хорхе Молина отклони в мрежата с глава подаване от дясно на Дарвин Мачис.

Две минути по-късно Херман Санчес също с глава засече под гредата центриране в наказателното поле от фаул на Кенеди от дясно.