Атлетико Мадрид допусна тежко поражение с 0:3 от Осасуна в мач от седмия кръг на Примера дивисион. „Дюшекчиите” продължават с изключително колебливото си представяне от началото на сезона и продължават да се намират във втората половина на класирането.

Валтер Пандиани откри за домакините от Осасуна още в 4-ата минута на мача. До края на първото полувреме паднаха и останалите два гола в мача. Отново Пандиани бе точен за 2:0 в 27-ата минута, четири по-късно Аранда оформи крайното 3:0.

През второто полувреме гостите от Мадрид така и не успяха да намерят верния път към вратата на Осасуна и логично претърпяха ново разочарование.

Атлетико се намира на 14-то място с актив от едва шест точки. Осасуна пък вече е девети.