Втородивизионният Спортинг Хихон се класира за осминафиналите на Купата на Испания, след като постигна обрат срещу Виляреал и спечели с 2:1. "Жълтата подводница" поведе в началото на втората част с попадение на Раул Албиол. Влезлият като резерва Урош Дурдевич изравни в 67-ата минута, а две минути преди края Богдан Милованов донесе успеха на домакините.

Отборът на Унай Емери пристигна в Хихон в серия от шест поредни победи и с 20 отбелязани гола в последните си 4 мача. Това обаче не му помогна на "Ел Молинон". Домакините започнаха по-силно, но Виляреал имаше контрол след почивката. След като поведоха гостите бяха близо до втори гол, но блестяща намеса на Диего Марино спря Алберто Морено.

След лошо изчистване на Рули топката стигна до Дюджевич, който изравни в 67-ата минута. След това двубоят бе равностоен с положения и пред двете врати, но прекрасна комбинация на Спортинг в края доведе до победното попадение на Милованов.