Легендите на Барселона и Манчестър Юнайтед изиграха страхотен благотворителен мач, в който завършиха наравно 2:2, а в него феновете си припомниха добрите стари времена, когато тези играчи се подвизаваха по терените.

"Червените дяволи" водеха с 2:0 до почивката, като Рууд ван Нистелрой отбеляза от дузпа, дадена за нарушение срещу Карел Поборски. В 37-та минута и Дани Уебър се разписа след страхотен пробив, за да направи 2:0.

След почивката легендите на Барса, които ще дойдат и в Стара Загора за шоу-мач на 20 септември, показаха класата си. Първо Луис Гарсия, който игра и за Ливърпул, намали с удар от близка дистанция, добавен след изстрел в гредата на Симао.

Гайска Мендиета възстанови равенството с хубав изстрел. Този мач беше част от кампания, която набира средства за фондацията на Манчестър Юнайтед, подпомагаща млади хора в затруднение в Манчестър.