Лео Меси продължава да покорява футболни върхове. След 10-ата си шампионска титла на Испания Меси се превърна във футболиста спечелил най-много трофеи в историята на Барселона - 34 (Андрес Иниеста има 32).

Той не е бил шампион единствено през 2007, 2008, 2012, 2014 и 2017 година.

Въпреки тези постижения обаче, Геният от  Росарио остава на два трофея от абсолютния рекордьор по отличия с един отбор в световния футбол - Райън Гигс. Уелсецът има 36 трофея с екипа на Манчестър Юнайтед, за който играе между 1990 и 2014 г.

Гигс е спечелил 13 титли във Висшата лига, 10 трофея "Камюнити Шийлд", 4 Купи на Лигата, 4 ФА Къп, 2 пъти Шампионската лига, 1 Суперкупа на Европа, 1 път Световното клубно първенство и веднъж Междуконтиненталната купа.

Ако Меси спечели Купата на краля (финал срещу Валенсия през май) и Шампионската лига през този сезон, той ще се изравни с Гигс.

Далеч напред в класацията за най-титулуваните играчи е Дани Алвеш - 42 трофея, но той ги е печелил с няколко отбора - Баиа, Севиля, Барселона, Ювентус, ПСЖ, Бразилия.