Третодивизионният Интерсити беше на прага да сътвори голямата изненада за Купата на краля, след като се предаде на Барселона едва в продълженията. Треньорът Густаво Силвейро похвали отбора си, който на три пъти изравняваше резултата преди четвъртия гол на Ансу Фати в 103-ата минута, който донесе победата с 4:3 на каталунците.

"Бяхме в мача през цялото време. Видях, че отборът е там и повярвах. Когато един треньор види това в играчите си, той може само да изпитва гордост. Имаме качества и знаехме как да се състезаваме, без да забравяме кой е съперника пред нас.

Гордея се с моя отбор. Целта бе да бъдем достоен противник, който може да се бори. Това ни тласка до краен предел. Футболистите се раздадоха и мисля, че се показахме като един много добър отбор", завия  наставникът на Интерсити.