Нападателят на Ал Насър и Португалия Кристиано Роналдо призова феновете на Реал Мадрид да се погрижат за нападателя Килиан Мбапе.
„Призовавам феновете на Реал Мадрид да обграждат Мбапе с внимание. Той е прекрасен футболист и Реал трябва да го подкрепят и защитават. Сигурен съм, че Мбапе ще донесе много радост на хората, които подкрепят мадридския клуб. Имам много топло отношение към Килиан и това не е само защото той ми се възхищаваше в младостта си и бях негов идол. Наистина смятам, че Мбапе е страхотен играч“, цитира думите на Роналдо Madrid Universal.
Договорът на 26-годишния Мбапе с испанския клуб е до края на сезон 2028/29 г. През настоящия сезон нападателят е отбелязал 22 гола и 4 асистенции в 44 мача. /БТА
Коментирай