Новият треньор на Севиля Кике Санчес Флорес дебютира по отличен начин, след като неговият отбор победи с 3:0 като гост Гранада. Срещата беше то 18-ия кръг на Ла Лига. Точни за успеха на андалусци бяха Адрия Педраса (23), Лукас Окампос (32) и Серхио Рамос (49).

Домакините започнаха по-активно срещата, но Севиля стигна до гол в 23-ата минута. Тогава Адрия Педраса центрира отдясно, а топката се отклони в Рикард Санчес и се озова в мрежата за 0:1.

Девет минути след това андалуският клуб стигна до втори гол. Лукас Окампос отправи страхотен удар от далечна дистанция, който направи безпомощен вратаря на Севиля Андре Ферейра.

В началото на второто полувреме Серхио Рамос сложи точка на спора с трети гол. Защитникът се възползва от остро центриране на Сусо и с глава се разписа за крайното 0:3.