Отборът на Барселона до 19 години с Мартин Георгиев в състава си допусна грешка при домакинството си на Сарагоса и завърши наравно 2:2. Българинът игра само едно полувреме, тъй като пое преждевремнно към съблекалните в 45-ата минута за второ официално предупреждение.

Каталунците поведоха в 21-ата минута, когато капитанът Алейш Гаридо се разписа за 1:0. Домакините дръпнаха с два гола разлика след точната добавка на Анхел Аларкон в края на полувремето.

След почивката обаче Сарагоса стигна до равенството след две попадения в рамките на четири минути, реализирани от Чема и Йоанер. Шест минути след изравнителното попадение на Сарагоса гол на Барселона, дело на Биел Виченс, не бе зачетен поради засада.