Доскорошният футболист на ЦСКА Адалберто Пеняранда се отличи с хубав гол при победата на настоящия му тим Лас Палмас с 3:2 над английския елитен Уулвърхемптън в контрола, играна в Марбея. Футболистът от Венецуела е собственост на Уотфорд и игра под наем на "Българска армия", а този сезон ще бъде преотстъпен на тима от Сегунда дивисион.

В 45-ата минута Адалберто Пеняранда направи резултата 2:0 за Лас Палмас с впечатляващ удар. Той вече се бе отличил и преди това, след като негов шут бе спасен от португалския вратар на "вълците" Жозе Са, но Гарсия бе точен при добавката за 1:0.

След почивката за испанския втородивизионен тим попадение вкара и Хесе, а за Уулвърхемптън точни бяха Хувър и Гибс-Уайт за крайното 3:2.