Атлетико Мадрид победи с 2:1 у дома Алмерия в ранния неделен двубой от 16-ия кръг в Примера дивисион.

Gulliver/GettyImages
22 снимки

Попадение на Антоан Гризман беше отменено заради засада в шестата минута. Все пак столичани поведоха в резултата чрез Алваро Мората след подаване на Гризман 11 минути след това.

"Червено-белите" реализираха второ попадение в 22-ата минута, решавайки рано крайния победител в мача.

След малко повече от час игра Лео Баптищао върна един гол в полза на гостите, които остават на 20-то място в класирането и продължават да бъдат застрашени от изпадане без нито една победа през сезона.

Атлетико Мадрид, който през настоящата кампания спечели всичките си домакинства до момента, заема трета позиция в класирането.