Атлетико Мадрид направи равенство 1:1 като гост срещу столичния си съперник Райо Валекано в мач от шестия кръг в Примера дивисион.

Иси Паласон изведе домакините напред в резултата в 35-ата минута след извеждащо подаване на Андрей Рациу при бърза атака. Първоначално попадението беше отменено заради засада, но след това ситуацията беше прегледана чрез системата за видео арбитраж и голът на Паласон остана.

Снимки: Gulliver/GettyImages
42 снимки

Конър Галахър възстанови равенството само четири минути след почивката след силна игра на Александър Сьорлот. Халфът се разписа за втория път през настоящия шампионат.

Атлетико Мадрид се намира на четвърто място във временното класиране с актив от 12 точки, докато Райо е на десета позиция с четири пункта по-малко. / БТА