Отборите на Реал Сосиедад и Атлетик Билбао завършиха при равенство – 1:1, в последен мач от 29-ия кръг от испанската Ла Лига. И двата гола паднаха в последните минути, като първо Асиер Виялибре откри резултата в 85-ата минута и сякаш донесе трите точки за гостите в този мач, но минута преди края на редовното време Роберто Лопес изравни резултата след грешка на Унай Симон в Сан Себастиан.

Реал Сосиедад - Атлетик Билбао

източник: sofascore.com

В хода на срещата не се случиха много неща до влизането на Аднан Янузай и Порту, които изцяло промениха изгледа на мача. Когато голът за Реал изглеждаше по-близо, Атлетик откри резултата. Все пак домакините не се предадоха и изравниха в края.

Атлетико пък завърши мача с две принудителни смени, след като Йерай и Юри напуснаха контузени.