Виляреал и Севиля завършиха 1:1 в сблъсъка си в испанската Ла Лига. "Жълтата подводница" се виждаше победител в мача след късен гол на Джовани Ло Селсо в 86-ата минута. В шестата минута на добавеното време обаче Жюл Кунде донесе равенството на Севиля.

Виляреал започна по-силно мача, като удар на Хуан Фойт с глава бе спасен от вратаря Боно, а шут на Самуел Чуквуезе се отклони от гредата.

В началото на второто полувреме Виляреал имаше претенции за дузпа за нарушение срещу Етиен Капуе, която не бе отсъдена.

Ло Селсо откри резултата с първия си гол за сезона, като стреля покрай вратаря Боно. Кунде възстанови равенството в последния момент след корнер, изпълнен от Акуня.

Точката придвижи Виляреал на седмо място, като ако завърши така, тимът ще спечели квота за Лигата на конференциите. Севиля остава на трето място в борбата за Шампионска лига.