Атлетик Билбао и Валенсия завършиха наравно 0:0 в мач от 35-ия кръг на Ла Лига. Домакините може да съжаляват, че не стигнаха до успеха, след като пропуснаха няколко отлични възможности за попадение.

В 22-ата минута Мамардашвили сбърка, при което стана разбъркване в наказателното поле на „прилепите”. Топката се озова в Иняки Уилямс, който от няколко метра необяснимо как не успя да вкара.

В 57-ата минута Уилямс се озова очи в очи с грузинския страж, но не успя да го преодолее. Малко след това нападателят от метър-два не успя да вкара след центриране от корнер.

В добавеното време Мамардашвили спаси удар с глава на Уилямс, след което Асиер Вийялибре удари греда. В 98-ата минута Уго Гийямон получи втори жълт картон.

Баските са седми в класирането с 52 точки, а Валенсия заема 10-а позиция с 44 точки.