Гранада и Селта завършиха наравно 1:1 в мач от 34-ия кръг на Ла Лига. И двата гола бяха дело на играчи на домакините, след като Антонио Пуертас си вкара автогол в 72-ата минута, а в добавеното време Луис Мила изравни.

В 9-ата минута Луис Максимиано отрази удар на Санти Мина, а при добавката на Яго Аспас защитник изчисти от голлинията. В края на първата част Луис Суарес се озова сам срещу вратаря, но стреля в аут.

В 72-ата минута удар на Аспас отправи удар във вратата, а Пуертас прати топката в собствената си врата за 0:1. В продължението на срещата Дарвин Санчес центрира в наказателното поле, където няколко играчи се разминаха с топката, при което Луис Мила успя да изравни за крайното 1:1.

Гранада събра 31 точки и заема 18-о място, но е само на точка от Кадис и Майорка, които са над чертата. Селта е 9-и с 40 точки.