Гранада и Селта завършиха при равенство 0:0 в мач от 21-ия кръг на Ла Лига. Двата тима си направиха лоша шега, след която нито един не успя да се приближи до заветната цел.

Домакините имаха по-добрите възможности в началото на двубоя, но пропуски направиха Кенеди и Дарвин мачис.

Гостите отговориха с опасности създадени от Нолито и Франсиско Пейнадо, но и от тях не произлезе нищо.

В 49-ата минута Нолито овладя в наказателното поле и шутира, но изстрелът му бе блокиран от защитник на домакините.

В 58-ата минута Дарвин Мачис стреля от дистанция, но Рубен Бланко се намеси решително, спасявайки влизащата топка в левия му ъгъл.

Гранада имаше нова възможност в 70-ат минута след изстрел на Кенеди от пряк свободен удар, но изстрелът му в десния ъгъл бе отразен от Рубен Бланко.

В 74-ата минута Джейсън Мурийо стреля с глава в наказателното поле, но ударът му бе блокиран от защитник на домакините.

След поделянето на точките Гранада заема седмата позиция в Ла Лига с актив от 29 точки, докато Селта е на десето място с четири по-малко.