Футболистите на Малага издържаха 90 минути натиск от страна на Реал Мадрид, като по този начин двубоят от шестия кръг на Примера дивисион, който се игра на „Сантиаго Бернабеу“ завърши 0:0. Малага завърши мача с човек по-малко, след като Амрабат бе изгонен с директен червен картон в 77-та минута.

Реал Мадрид започна да реди атаките една след друга. Още в 5-та минута Марсело центрира в наказателното поле на Малага, където Кристиано Роналдо стреля, но неточно в аут.

Малага отговори с опасна атака в 7-та минута, когато Ресио стреля, но Кейлор Навас спаси.

Кристиано Роналдо вкара гол в 8-та минута, но попадението не бе зачетено заради засада.

Марсело центрира в наказателното поле на Малага в 10-та минута, след което Роналдо стреля с глава, но неточно в аут.

Иско пробва два удара в 13-та и 15-та минута, но не успя да намери очертанията на вратата на Малага.

Кристиано Роналдо пробва нов удар с глава в 29-та минута, но той отново не бе точен.

Звездата на Реал Мадрид отправи нов опасен удар в 35-та минута, но Камени спаси.

В 44-та минута Иско комбинира с Роналдо, който стреля от въздуха, но Камени спаси.

Малага изгради много опасна атака в 49-та минута, която завърши с удар на Хуан Карлос, но Кейлор Навас спаси.

Кристиано Роналдо преодоля Камени в 57-та минута, но Уелигтон успя да изчисти топката от гол линията.

Хесе Родригес получи контузия и бе заменен принудително в 60-та минута от Матео Ковачич.

Лука Модрич се опита да изненада Камени в 62-та минута, но вратарят на Малага внимаваше и спаси.

Амрабат бе изгонен с директен червен картон в 77-та минута за нарушение срещу Марсело.

Иско и Роналдо се разминаха по невероятен начин с попадението в 82-та минута.

Реал Мадрид остана на второ място във временното класиране с актив от 14 точки и е на една зад Барселона. Малага все още няма победа от началото на сезона, като е с 3 точки и е на петнадесета позиция.