Малага измъкна победата с 4:3 над Депортиво Ла Коруня в последната минута на срещата между двата тима от 13-ия кръг на Примера Дивисион.

Двата отбора се почнаха още 4-ата минута и поднесоха страхотно голово шоу на зрителите.

Първото попадение в мача бе дело на Селсо Борхес в 4-ата минута. Той реализира отсъдена дузпа в полза на Депортиво.

В 21-ата минута последва втори удар от бялата точка, но този път за Малага. Михаел Сантос го реализира и изравни (1:1).

В края на първото полувреме Малага стигна до обрата след гол на Сандро Рамирес. Той се разписа директно от пряк свободен удар и не остави шанс на вратаря на Депортиво (2:1).

Третото попадение за Малага падна малко след почивката. Михаел Сантос се разписа за втори път в мача след като шутира от средна дистанция.

В 72-ата минута Депортиво върна един гол чрез Флорин Андоне, а 10 минути по-късно Борхес отново намери вратата и реализира за 3:3.

По всичко изглеждаше, че мачът ще завърши така, но в 92-ата минута Малага поднесе изненада.

Хавиер Онтиверос Пара наниза страхотно попадение  от далечно разстояние и така донесе трите точки на отбора си (4:3).

С победата Малага застана на 9-ата позиция с 19 точки, а Ла Коруня остана на ръба на зоната на изпадащите - 17-и с 10 точки.