Малага и Сарагоса завършиха наравно 1:1 в предпоследна среща от 11-ия кръг на испанското първенство по футбол. След този мач домакините останаха последни във временното класиране с шест точки, докато гостите се изравниха Виляреал, Осасуна и Алмерия на 11-а позиция.

Резултатът бе открит от бразилския нападател Евертон в 49-та минута. Той бе точен от дузпа за 1:0 в полза на Сарагоса, но само 10 минути по-късно отборът му остана с човек по-малко на терена след червения картон за Хавиер Паредес.

Шансът за натиск на Малага с човек повече продължи само две минути, защото в 61-та Робсън Уелингтон напусна терена с директен червен картон. Домакините все пак стигнаха до изравнително попадение за крайното 1:1 в 74-та минута, когато точен бе Иван Лопес.