Лил си осигури класиране за 1/16-финалите в Лига Европа след лесна домакинска победа над Славия Прага с 3:1 в последния кръг на Група B.

Французите си осигуриха комфортна преднина от 2:0 през първото полувреме с попадения на Йоан Кабайе в 24-ата минута и Жервиньо в 39-ата. В 56-ата Вичек намали за чехите и стресна песовете, но Обраниак сложи точка на спора десет минути преди края.

В другата среща от групата Валенсия победи с 2:1 като гост на Дженоа, като и равенство щеше да е достатъчно на прилипите, за да си гарантират първото място в потока.

В добавеното време на първата час Давид Вия центрира от фаул, Бруно Сартор засече с глава и даде преднина на испанците.

Шест минути след почивката звездата на домакините Ернан Креспо изравни за 1:1, а в 80-ата Вия изпусна дузпа за Валенсия, като би по земя покрай вратата.

В петата минута на продължението на редовното време Давид Вия компенсира пропуска си от бялата точка и донесе победата на прилепите, след като наказа груба грешка на италианския страж Скарпи.