Отборите на Селта и Леванте не излъчиха победител в срещата помежду си от 25-ия кръг на Ла Лига. Мачът приключи при резултат 1:1, като домакините на "Балаидос" първи откриха резултата чрез Франко Серви в 67-ата минута, но Рожер донесе точката на гостите с попадение в 82-ата минута.

Двата тима не успяха да си отбележат през първото полувреме, но в 67-ата минута на втората част Хави Галан прати прекрасно центриране в наказателното поле, където Серви с глава отбеляза красив гол за 1:0.

Гостите обаче не се предадоха и успяха да стигнат до изравняване в 82-ата минута. Тогава Рожер получи пас в наказателното поле, успя да се обърне и да стреля по земя в далечния ъгъл на вратата за 1:1.

Така мачът завърши без победител, като Селта се намира на 9-ото място с 32 точки. Леванте пък остава на дъното с 15 спечелени точки до момента.