Отборът на Кахасол Севиля (Испания), където играе българския национал Калоян Иванов не успя да спечели първото място в Група L на турнира Еврокъп.

След пет поредни победи Кахасол загуби от Бенетон Тревизо (Италия) като гост с 68:84 точки. По този начин двата тима завършиха с еднакъв актив от 5 успеха и 1 поражение, но италианците имат предимство в директните двубои, след като в Испания бяха загубили с 11 точки.

Калоян Иванов игра 19 минути, но не успя да отбележи кош, а спечели 6 борби. Пол Дейвис бе най-резултатен за испанците с 20 точки, а за победителите също 20 точки отбеляза Девин Смит.

В четвъртфиналите, които се играят до две победи от три мача, Кахасол ще играе с украинския Будивелник. Украинците са домакини в първия мач на 23 март.