Футболните легенди на Испания Фернандо Йеро, Емилио Бутрагеньо Пако Буйо, Алфонсо Перес, Онесимо Санчес, Миленко Пантич и световните такива Кристиан Карамбьо, Стив Макмананан, Михаел Лаудруп, Фернадо Коуто, Алтобели, Пол Брайтнер, Джовани Елбер и Бебето играха един срещу друг, а арбитър на мача бе местният съдия Мехуто Гонзалес.

Двубоят между червени (испанските легенди) и бели (световните легенди) футболни звезди завърши 18:14, като мачът се игра в две полувремена по 35 минути.

Съотборникът на Любослав Пенев в Атлетико Мадрид Пантич се отчете със седем гола и показа за пореден път голмайсторския си дух. Бившият испански национал Алфонсо Перес му бе достоен конкурент за голмайсторския приз в мача, но вкара с един по-малко – 6.

Демонстративният сблъсък започна с попадение на Емилио Бутрагеньо, който радваше феновете с невероятна техника. Единствения от звездите, който не се появи в игра бе легендата на Байерн Мюнхен Пол Брайтнер. Мачът между звездите, който се игра на мини терен в парк „Ретиро” събра над 2000 човека, които аплодираха своите любимци.

Посланикът на Мадрид за финала Бутрагеньо, след края на мача, заедно с останалите звезди подариха топки на част от публиката. След края на зрелището феновете имаха възможност да се снимат със своите любимци.