Един и същи играч вкара и в двете врати, за да оформи равенството 1:1 между Хетафе и Райо Валекано в дербито на мадридските предградия. Това бе последният мач от 12-ия кръг на Примера дивисион.

Хосабед от Райо вкара първо в погрешната врата, след като отклони с малко, но достатъчно центрирането на Виктор и Хетафе поведе с 1:0 в 57-ата минута.

В 72-ата минута обаче Хосабед вкара гол и в правилната врата, за да направи резултата 1:1. Бе отсъдена дузпа за игра с ръка на Асер Вигарай в наказателното поле на Хетафе. Трашорас се нагърби с изпълнението, но Гуаита разгада посоката на удара и изби. Защитата на Хета обаче остана статична и Хосабед се реваншира за по-ранния епизод. С добавка той фиксира хикса.

Рай Валекано има три точки повече от Хетафе - 14 срещу 11, и е също така с три позиции по-напред в класирането 13-о срещу 16-о място.