Отборът на Хихон се наложи с 1:0 над Малага в мача от 10-я кръг на Примера дивисион. Единственият гол в мача бе дело на Ален Халилович, който бе точен в 27-ата минута.

Малага имаше преимущество в мача като владение на топката, но пък Хихон бе доста по-ефективен.

В 14-ата минута Хихон вкара, но попадението бе отменено поради засада. Ален Халилович засече центриране от дясно и се разписа за 1:0.

В 31-ата минута пък Хуан Карлос направи невероятен пропуск. След почивката същият играч отново пропусна да възстанови равенството. Малко преди края Ален Халилович получи добър пас и от близка дистанция стреля, но топката се удари в гредата. В продължението Халилович имаше нова добра ситуация, но отново опитът му не сполучи.

В класирането Хихон е 11-и с 12 точки, а Малага е 17-и с 9 пункта.